. . .
eToro

eToro

Platforma Inwestycyjna

Firma eToro powstała w 2007 r., a jej wizją było otwarcie światowych rynków, tak by każdy mógł inwestować krótko- i długoterminowo w prosty i przejrzysty sposób. Grupa eToro składa się z platformy eToro, wieloaktywowego systemu transakcyjnego i inwestycyjnego, oraz spółki eToroX, zarządzającej naszym portfelem kryptowalut i giełdą tych instrumentów.

Platforma eToro umożliwia ludziom inwestowanie w aktywa, których potrzebują, od akcji i surowców po kryptoaktywa.  Ze względu na prostotę platformy użytkownicy mogą łatwo kupować, utrzymywać i sprzedawać aktywa, monitorować swój portfel w czasie rzeczywistym i zawierać transakcje w dowolnym momencie.

eToro działa jako pomost pomiędzy starym i nowym światem inwestycji, pomagając inwestorom korzystać z przeniesienia aktywów do łańcucha bloków. eToro jest jedynym miejscem, w którym inwestorzy mogą przechowywać tradycyjne aktywa, takie jak akcje lub surowce, obok aktywów nowej generacji, takich jak Bitcoin.

W 2018 r. powstało eToroX, spółka zależną zajmującą się technologiami opartymi na łańcuchu bloków. eToroX zapewnia infrastrukturę w postaci portfela i giełdy kryptoaktywów, wspierającą nasze zaangażowanie w przyspieszanie ewolucji aktywów tokenizowanych.

eToro ujednoliciło prowizje za handel kryptowalutami, aby były prostsze i bardziej przejrzyste dla użytkowników. Za każdą pozycję kryptowalut KUP i SPRZEDAJ użytkownicy zapłacą pojedynczą stałą opłatę w wysokości 1%, a minimalna kwota potrzebna do wpłaty to tylko $50.

eToro podlega w Europie Cypryjskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd, w Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej Urzędowi Nadzoru nad Działalnością Sektora Finansowego (FCA), a w Australii Australijskiej Komisji Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC)

Użyto fragmentów oficjalnego opisu eToro

Wspierane kryptowaluty
Popularne