. . .
Chiliz logo

Chiliz

CHZ
0,57 +0,93%
Dane dostarcza CoinGecko
Kapitalizacja
5 024 182 409
Wolumen
674 475 531
Ilość w obiegu
8 888 888 888
Całkowita ilość
Dzienny zakres ceny
* Zmiana wartości / Zmiana wartości w zł

Chiliz to cyfrowa waluta wykorzystywana głównie w świecie sportu, a także na platformach rozrywkowych. Występuje pod symbolem CHZ. Dokładnie rzecz ujmując, Chiliz jest tokenem ERC-20 i BEP2, używanym jako oficjalny token platformy Socios.com.

Strategia, jaka przyświeca twórcom Chiliz, to skierowanie swojej opcji kryptowalutowej i usług opartych na blokchainie w stronę fanów sportu. Grupa odpowiedzialna za CHZ ma na celu wsparcie codziennych doświadczeń związanych z zaangażowaniem fanów w rozrywkę. Co więcej, grupa dąży do upowszechnienia alternatywnych metod płatności przy pomocy kryptowaluty.

Platforma Socios.com zbudowana została od podstaw na infrastrukturze łańcucha bloków, stworzonej przez Chiliz. Jedyną walutą, akceptowalną do płatności w ramach Socios.com jest natywny token CHZ. Platforma łączy kibiców piłki nożnej. Pozwala na zakup markowych tokenów kibicowskich od największych i najbardziej renomowanych drużyn piłkarskich z całego świata. Wśród nich znaleźć można FC Barcelona, Juventus, Paris Saint-Germain, AS Roma, Galatasaray czy Atlético Madrid.

Tokeny fanowskie, na które można wymienić CHZ, dają kibicom możliwość wspierania swoich ukochanych zespołów poprzez powszechne głosowania.

Giełdy
Portfele sprzętowe
Portfele wieloplatformowe
Aplikacje Finansowe
Aplikacje
Finanse
Popularne