. . .
BlockFi

BlockFi

Pożyczki & Dochód pasywny

Rozbudowana platforma BlockFi oferuje produkty finansowe dla posiadaczy kryptowalut, chcących zarabiać więcej na swoich cyfrowych zasobach. Firma obsługuje klientów na całym świecie. Oferuje między innymi konta odsetkowe i tanie pożyczki w dolarach amerykańskich, zabezpieczone kryptowalutami. Cel nadrzędny, który przyświeca strategii działalności firmy BlockFi to stworzenie nowej definicji bankowości. Co za tym idzie, platforma wspiera możliwie jak najszersze wykorzystanie kryptowalut w życiu codziennym.

Konto odsetkowe BlockFi to flagowe narzędzie amerykańskiej platformy. Dzięki tej opcji klienci mogą rozruszać swoje krypto i zarabiać dodatkowo na miesięcznych odsetkach w oparciu o aktywa, wpłacane za pośrednictwem BlockFi. Otwarcie konta odsetkowego jest bardzo proste i szybkie. Natomiast korzystanie z niego bezpieczne i elastyczne.

Z kolei pożyczki zabezpieczone kryptowalutą to kolejna opcja przygotowana przez BlockFi. Umożliwiają one uzyskanie płynności bez konieczności sprzedaży wirtualnych aktywów. Kryptowaluta staje się zabezpieczeniem finansowania kredytu, a maksymalna kwota, jaką można pożyczyć to 50% wartości swoich aktywów w USD. Wypłaty realizowane są tego samego dnia za pomocą przelewu lub stablecoinów.

Platforma udostępnia również funkcję BlockFi Trading, dzięki której użytkownicy mogą kupować, sprzedawać i wymieniać różne kryptowaluty. Platforma wykorzystuje konkurencyjne ceny i daje możliwość zarabiania na odsetkach już w momencie zawarcia transakcji.

Wspierane kryptowaluty
Zespół
Zac Prince
Współzałożyciel & CEO BlockFi
Flori Marquez
Współzałożycielka BlockFi
Popularne