. . .

Celsius dostarcza użytkownikom nowoczesną platformę wyselekcjonowanych usług finansowych. Działalność Celsius skupia się na elementach, które zostały porzucone przez tradycyjną bankowość. Mowa między innymi o uczciwych odsetkach, zerowych opłatach i błyskawicznych transakcjach. Celem nadrzędnym platformy jest rewolucja w branży finansowej, wsparcie każdego użytkownika z osobna i stworzenie większej swobody płatniczej przy użyciu kryptowalut.

Aplikacja mobilna platformy Celsius pozwala na łatwe i bezproblemowe zarządzanie swoimi kryptowalutami. Dzięki przeniesieniu swoich aktywów do usługi Celsius użytkownicy są w stanie zarobić rocznie nawet do 18% na swoich kryptowalutach. Program Celsius nie ustala żadnej kwoty minimalnej, dzięki czemu każdy inwestor jest traktowany równo. Usługa nie pobiera też żadnych ukrytych opłat i nie nakłada kar finansowych na klientów. Nagrody wypłacane są co tydzień w poniedziałek.

Celsius aplikacjaCelsius zarządza już ponad 20 mld USD w aktywach na platformie

Celsius Network daje swoim użytkownikom możliwość dokonywania pożyczek. Minimalna wartość kwoty kredytu wynosi 500 USD. Złożenie wniosku o wypłatę środków zajmuje parę minut i nie jest obarczone żadną papierologią, wymagane jest jedynie zabezpieczenie w postaci kryptowaluty.

Platforma wyposaża swoich klientów w dodatkową funkcję CelPay. Za jej pomocą można dokonywać i przyjmować płatności kryptowalutami. Szybkie i bezpieczne przelewy pozbawione są dodatkowych prowizji za ich używanie.

Celsius wspiera też rozbudowaną społeczność osób zainteresowanych kryptowalutami. Wychodząc naprzeciw zaangażowanym klientom, portal buduje ciekawą społeczność inwestorską w ramach swojej platformy.

Celsius stworzył token CEL, który uprawnia do dodatkowych korzyści w ramach korzystania z platformy. Są to 25% wyższe nagrody, 25% niższe oprocentowanie oraz dochód pasywny na tokenach trzymanych w aplikacji.

 

Wspierane kryptowaluty
Popularne