. . .
Messari

Messari

Analizy & Wykresy

Messari to prężnie rozwijająca się firma z Nowego Jorku. Firma pokłada swoje nadzieje w wysokiej jakości analizie bieżącej sytuacji na rynku kryptowalut. Eksperci Messari tworzą warstwę danych nowej generacji. Ma ona za zadanie wspierać globalną społeczność skupioną wokół cyfrowych walut. Polityka firmy opiera się na wiedzy, która zdaniem Messari jest kluczem do inwestowania.

Misją platformy analitycznej Messari jest dostarczanie rzetelnych informacji. Dzieje się to poprzez ulepszanie przejrzystości danych pochodzących z równych zakątków kryptowalutowego makrokosmosu. Amerykański startup buduje otwartą bibliotekę dla projektów realizowanych w łańcuchach bloków. Poddawane analizie dane często pochodzą z crowdsourcingu. Wdrażane są w usługach finansowych, składając na ręce inwestorów narzędzia potrzebne do podejmowania właściwych decyzji w handlu kryptowalutami.

Messari udostępnia część swoich zasobów za darmo. Wiele przydatnych wykresów i wskaźników można śledzić przy pomocy strony internetowej i aplikacji mobilnej. Dla inwestorów, którzy oczekują od analityki nieco więcej, dostępna jest też płatna subskrypcja. Przy wyborze rocznego planu taryfowego, miesięczna opłata wynosi 24,99 USD. W ramach tego pakietu dostępne są zaawansowane wykresy kryptowalut i codzienne aktualności. Użytkownicy mogą także pobrać komplety danych o kryptowalutach w formacie CSV.

Rozbudowane usługi Messari dostępne są również dla firm i instytucji finansowych. Od 500 USD miesięcznie, platforma wyposaża zespoły pracowników w najlepsze wskaźniki i alerty dotyczące kryptowalut.

Wszystkie informacje na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady inwestycyjnej. 

Popularne