. . .
TokenUnlocks

TokenUnlocks

Platforma Analityczna

TokenUnlocks to platforma analityczna umożliwiająca użytkownikom monitorowanie tokenów i powiadomienie o nadchodzących zdarzeniach odblokowania. 

Platforma agreguje dane dotyczące vestingu (uwalniania tokenów w czasie) oraz tokenomii ze wszystkich możliwych do sprawdzenia źródeł.

Dzięki platformie TokenUnlocks użytkownik jest w stanie sprawdzić kiedy i który token zostanie odblokowany oraz w jakiej ilości.

TokenUnlocks strona www

TokenUnlocks śledzi nie tylko uwalnianie tokenów z przedsprzedaży i innych początkowych dystrybucji, ale także stałą inflację ze stakingu.

Wszystkie informacje są przedstawione w sposób przejrzysty i łatwy do przyswojenia nawet dla początkowych użytkowników, natomiast samo korzystanie z podstawowych informacji dostarczanych przez platformę jest darmowe i nie wymaga rejestracji. Występuje także płatna wersja TokenUnlocks Pro.

Oprócz danych takich jak data kolejnego odblokowania, ilości tokenów, jaka zostanie odblokowana oraz ich aktualnej wartości rynkowej, czy wykresów z nadchodzącymi oraz przeszłymi odblokowaniami, strona dostarcza także szczegółowe, choć płatne, artykuły z analizami. Subskrypcja “Pro” kosztuje 499 USD rocznie.

Wszystkie informacje na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady inwestycyjnej. 

Wspierane kryptowaluty
Popularne