. . .
TradingView

TradingView

Platforma społecznościowa dla traderów

TradingView to jedna z największych na świecie platform społecznościowych związanych z inwestowaniem na giełdzie. Ponad 8 milionów zarejestrowanych użytkowników ma możliwość dzielenia się swoimi doświadczeniami dotyczącymi nie tylko kryptowalut. TradingView zbiera najważniejsze informacje z szerokiego świata tradingu.

Użytkownicy TradingView mają szansę podejrzeć najświeższe trendy i pomysły związane z handlem na giełdach. Wśród rynków, którymi zajmuje się platforma, obecnie rządzą kryptowaluty. Narzędzia analityczne pozwalają również obserwować zachowanie rynków: walut narodowych, akcji, indeksów, kontraktów terminowych czy papierów wartościowych.

TradingView jest platformą darmową, która w jednym miejscu zbiera wszystkie najważniejsze elementy ze świata inwestorskiego. Zaawansowani traderzy mają możliwość wykupienia subskrypcji planu taryfowego dla profesjonalistów. Eksperci TradingView przygotowali trzy różne opcje, dopasowane do różnych potrzeb klientów. Ceny poszczególnych subskrypcji wahają się od 155 do 599 USD na rok.

Oferta platformy TradingView należy do jednych z najciekawszych na rynku. Rozbudowane wskaźniki, duża liczba newsów, bieżące analizy rynków – to wszystko i jeszcze więcej otrzymuje każdy, kto zdecyduje się korzystać z TradingView. Wsparcie platformy i społeczności handlowej jest cennym atutem przy inwestowaniu w kryptowaluty, akcje i inne aktywa giełdowe.

Na pewno warto dodać zakładkę strony do swojej przeglądarki. Można również pobrać oficjalną aplikację mobilną dla systemu Andoid lub iOS, by zawsze być na bieżąco z aktualnymi trendami w tradingu.

Popularne