. . .
Staking Rewards

Staking Rewards

Dostawca danych & Analiza Proof of Stake

Staking Rewards zapewnia dostęp do wszystkich potrzebnych danych, aby zwiększać możliwości pasywnego dochodu dzięki stakowaniu aktywów cyfrowych.

Główną specjalizacją firmy są nie tylko protokoły Proof of Stake, ale także Masternode, DeFi i inne pozwalające zarabiać pasywnie. Na stronie możemy śledzić podstawowe dane takie jak cena, kapitalizacja, wysokość nagród i wartość zablokowaną w stakingu, a także mamy dostęp do kalkulatora, który pozwala oszacować potencjalne dochody. 

Oprócz szczegółowych danych związanych z finansową stroną stakingu strona dostarcza także informacje o firmach związanych z tym sektorem rynku oraz szczegółowe poradniki i analizy.

Staking Rewards jest jednym z najbardziej wiarygodnych źródeł danych o stakingu. Wszystkie dane opierają się na niezależnych badaniach zespołu. Firma posiada własne pełne węzły, partnerów i dostęp do zaufanych interfejsów API.

Korzystanie ze strony jest oczywiście darmowe, jednak dla firm, programistów lub osób, które potrzebują danych związanych ze stakingiem, Staking Rewards oferuje zaawansowane API, którego cena zaczyna się od €99 miesięcznie.

Wszystkie informacje na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady inwestycyjnej. 

Wspierane kryptowaluty
Popularne