. . .
CoinMarketCap

CoinMarketCap

Dostawca danych

CoinMarketCap na rynku działa od 2013 roku. Firma bardzo szybko stała się jednym z najbardziej zaufanych źródeł wiedzy wśród inwestorów, instytucji finansowych i mediów. Dane, zbierane i przetwarzane przez CoinMarketCap są wykorzystywanie między innymi przez CNBC, Bloomberg, a nawet rząd USA.

Strona internetowa serwisu CoinMarketCap to przejrzysta i bogata platforma, przeznaczona do śledzenia cen kryptowalut. Misją serwisu jest zwiększenie transparencji monet cyfrowych, poprzez uczynienie ich bardziej wykrywalnymi i wydajnymi na całym świecie. Ma się to dobywać poprzez zapewnienie użytkownikom detalicznym bezstronnych, jakościowych i dokładnych analiz, które posłużą samodzielnemu wyciąganiu trafnych wniosków.

W kwietniu 2020 roku platforma CoinMarketCap została przejęta przez firmę Binance Capital Mgmt. Jest to firma związana z blockchain o zasięgu światowym. Giełda kryptowalut Binance, która powstała w roku 2017, jest dziś uważana za jedną z najbogatszych na całym świecie. Dzięki przejęciu CoinMarketCap planuje się wykorzystanie rozległe zasoby firmy macierzystej w celu uzyskiwania jeszcze dokładniejszych danych i dostarczania najwyższej jakości danych użytkownikom.

Serwis internetowy CoinMarketCap na bieżąco sonduje najważniejsze doniesienia z giełd kryptowalut. Poddając je wnikliwym analizom, dostarcza swoim czytelnikom sprawdzone i rzetelne informacje.

Powiązane firmy
Popularne