. . .
IntoTheBlock

IntoTheBlock

Platforma analityczna

IntoTheBlock to firma zajmująca się pozyskiwaniem i analizą danych. W swojej pracy agencja wykorzystuje SI  i modelowanie statystyczne, służące uzyskaniu solidnej bazy informacyjnej. Wiedza czerpana z blockchainów pozwala analitykom na przygotowanie najlepszych sygnałów tradingowych.

Zespół IntoTheBlock tworzą specjaliści od analityki, kryptowalut i sztucznej inteligencji. Firma analityczna łączy w sobie czynnik ludzki i komputerowy, oparty o systemy uczące się. Zbierając kolejne porcje danych z giełd kryptowalut, sztuczna inteligencja coraz lepiej jest w stanie analizować rynek i przewidywać kolejne zmiany.

Każdy inwestor może subskrybować usługi IntoTheBlock. Korzystanie z konta skutkuje otrzymywaniem wglądu do najbardziej aktualnych informacji i analiz. Klienci firmy wyposażeni zostają w dostęp do ponad 30 sygnałów tradingowych. Oprócz tego, firma oferuje wsparcie dla ponad 800 kryptowalut.

Ze względu na użycie SI, baza danych jest stale aktualizowana i rozbudowywana. Plan taryfowy dla konta w IntoTheBlock wynosi jedynie 10 USD miesięcznie lub 100 USD rocznie. Przed podjęciem decyzji o subskrypcji można zamówić 7-dniowy okres próbny.

Firma IntoTheBlock posiada również osobną ofertę dla instytucji tradingowych i giełd kryptowalut. Współpraca pomiędzy podmiotami zakrojona jest na szeroką skalę. Ma na celu uzyskanie najbardziej wszechstronnego zestawu informacji na temat rynków krypto.

Popularne