. . .
CoinList

CoinList

Giełda kryptowalut & Platforma startowa

CoinList Markets LLC jest brokerem regulowanym przez Amerykańską Komisje Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) i zarejestrowanym w stanie Delaware.

CoinList oferuje wiele usług i narzędzi swoim klientom zarówno tym profesjonalnym, jak i początkującym. CoinList zapewnia proste i szybkie narzędzie do kupowania i sprzedawania głównych kryptowalut oraz najnowszych tokenów, często niedostępnych jeszcze na innych giełdach. Platforma pozwala na depozyt zarówno kryptowalut jak i dolarów oraz oferuje prosty w obsłudze i przyjazny interfejs.

Do korzystania z oferty CoinList wymagane jest przejście procedury KYC.

CoinList Pro to giełda spot ze wszystkimi funkcjami, których oczekują profesjonalni traderzy. Założenie konta na CoinList automatycznie pozwala na korzystanie z giełdy Pro.

CoinList ProGiełda CoinList Pro

Oprócz tego CoinList oferuje jedno z najbardziej profesjonalnych podejść do przedsprzedaży nowych tokenów, które jeszcze nie są dostępne na giełdach. Oferują obszerne opisy dotyczące projektu, który chce zebrać środki na start w tym szczegółowe informacje o tokenomice, emisji, zespole, działaniu i oczywiście dostępnej alokacji (opisy dostarczane są przez projekty).

CoinList PrzedsprzedażCoinList Panel Przedsprzedaży

Dodatkowo użytkownicy CoinList mogą stakować swoje aktywa na platformie i zarabiać nawet do 32% rocznie.

Dostępne są także aplikacje mobilne na iOS i Android.

Wszystkie informacje na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady inwestycyjnej. 

Wspierane kryptowaluty
Popularne