. . .

Cztery nowe projekty na Coinbase Pro

Rafał   2021-06-16 06:01

Coinbase Pro ogłosiło, że doda 4 nowe projekty do swojej oferty. Najpierw został ogłoszony długo wyczekiwany Polkadot, a dzień później zapowiedziano Chiliz, Keep Network i Shiba Inu.

Coinbase

Ostatnio aktywne w dodawaniu nowych projektów Coinbase ogłosiło kolejne projekty, którymi handel już niedługo będzie możliwy w ramach giełdy Coinbase Pro. 

Długo wyczekiwany Polkadot nie jest zaskoczeniem, choć reakcja na tą wiadomość poniosła za sobą znaczny wzrost wartości DOT. W dniu ogłoszenia wsparcia dla DOT jego cena wzrosła o około 20%. 

DOT

Podobnego wzrostu ceny doświadczył token CHZ. Około 20% wzrost wartości po ogłoszeniu tej informacji, jest także świetnym wynikiem. Natomiast cena Keep Network, która również wzrosła po ogłoszeniu, bardzo szybko spadła, choć nadal utrzymuje się na poziomie wyższym o 10% niż przed zapowiedzią.

Ostatnim ogłoszonym projektem jest ten, który wzbudził najwięcej komentarzy i to głównie tych negatywnych, czyli "rywal" Dogecoina, Shiba Inu. Oczywiście jak to bywa z memami, SHIB zanotował największy wzrost, aż 36%, a w tym momencie nadal kosztuje 25% więcej niż przed tą świetną dla fanów projektu wiadomością. Jednak dodanie do oferty Coinbase Pro tokena SHIB wznieciło kilka pytań dot. polityki dodawania projektów do giełdy.

Handel SHIB, CHZ i KEEP rozpocznie się 17 czerwca, a DOT już dzisiaj.

Popularne