. . .

Rusza wersja Alpha metawersum Sandbox!

Rafał   2021-11-17 11:24

Sandbox zapowiedział start rozgrywki w wersji Alpha w swoim metawersum. Jest to bardzo ważne wydarzenie, nie tylko dla projektu, ale całej branży gier NFT. Rozpocznie się już 29 listopada.

Sandbox NFT

Sandbox jest jedną z najbardziej oczekiwanych gier opartych o NFT, a wersja Alpha jest kluczowym kamieniem milowym projektu.

Sandbox Alpha to otwarte, wielotygodniowe wydarzenie Play-to-Earn rozpoczynające się 29 listopada o godzinie 13:00 UTC (14:00 czasu polskiego), w którym gracze będą mieli okazję po raz pierwszy poznać metawersum Sandbox poprzez 18 doświadczeń stworzonych przez zespół Sandbox. Wydarzenie potrwa do 20 grudnia.

Dzięki specjalnym biletom NFT Alpha Pass gracze będą mogli w pełni poznać 18 elementów zawartości sezonu Alpha i zdobyć do 1000 SAND oraz trzy ekskluzywne nagrody NFT.

bilet nft sandboxPrzepustka Sandbox Alpha

Z puli 5000 przepustek, 1000 zostanie rozlosowanych wśród właścicieli LAND-ów, a 4000 będzie można wygrać w codziennych aktywnościach organizowanych przez Sandbox. Dodatkowo bilety można zakupić przez platformę Opensea.

Posiadacze przepustki Alpha będą mieli możliwość zdobycia 1000 SAND za wykonanie wszystkich celów oraz 3 ekskluzywne NFT The Sandbox: Alpha - Alpha Gate, Alpha Dragon i Alpha Sword (brama, smok i miecz).

Gracze bez przepustki Alpha nie będą mogli zdobyć naród play-to-earn, jednak nadal będą mogli uzyskać dostęp do rozgrywki, ale ograniczonej do trzech pełnych doświadczeń oraz do Alpha HUB, centralnego trybu wieloosobowego, w którym można znaleźć szereg lokalizacji, zadań oraz oferującego możliwości nawiązania kontaktu z innymi graczami. 

Średnia cena Sandbox NFT na platformie Opensea w ciągu ostatnich 90 dni wynosi niemal 1 ETH. W ciągu ostatnich 30 dni sprzedaż tokenów niezamiennych Sandbox wzrosła o 540% i przekroczyła 50 mln USD.

sand

Cena tokenów SAND po ogłoszeniu Alpha osiągnęła ATH na poziomie 3.63 USD, a aktualnie utrzymuje się w granicach 3.3 USD.

 

Popularne