. . .
The Sandbox

The Sandbox

Metawersum NFT

Sandbox to wirtualny świat, w którym gracze mogą budować, posiadać i zarabiać za pomocą SAND, tokena użytkowego platformy działającego na blockchainie Ethereum.

Wizją twórców jest zaoferowanie głęboko wciągającego metawersum, w którym gracze będą wspólnie tworzyć wirtualne światy i gry bez władzy centralnej. Celem jest zrewolucjonizowanie istniejących gier, takich jak Minecraft i Roblox, poprzez zapewnienie twórcom prawdziwej własności ich dzieł w postaci tokenów niezamiennych (NFT) i nagradzanie ich wkładu tokenem użytkowym SAND.

Kluczowe elementy według twórców: 

  • Twórz i graj - Sandbox oferuje zestaw narzędzi dostosowanych do potrzeb artystów, twórców i użytkowników, aby mogli się spotykać i projektować angażujące doświadczenia w całym metawszechświecie
  • Społeczność - Graj sam lub ze znajomymi z całego świata, Sandbox oferuje nie tylko grę, ale także centra społecznościowe, w których możesz spotykać się z graczami i nawiązywać znajomości
  • Odkrywaj i zarabiaj - Zbudowany na blockchainie, The Sandbox oferuje szeroki zakres eksploracji w swoim metawersum, składającym się z 166 464 unikalnych elementów LAND, z których wszystkie należą do użytkowników.
Wspierane kryptowaluty
Popularne