. . .

Yuga zapowiada nowy, tajemniczy projekt

Rafał avatar
Rafał   2022-03-19 11:22

Twórcy jednej z najpopularniejszych kolekcji NFT BAYC zapowiedzieli nowy jeszcze bliżej nieodkryty projekt. Bardzo wysokiej jakości zwiastun produkcji, która być może będzie nosić nazwę "Otherside" pojawił się na Twitterze.

gra NFT BAYC token ape
grafika: fragment wideo - Yuga Labs

Posiadacze NFT kolekcji Bored Ape Yach Club dopiero co cieszyli się airdropu, którego wartość w wielu przypadkach przekroczyła sto tysięcy dolarów, a już szykują się na kolejny projekt, z którego będą mogli zapewne czerpać korzyści.

Tajemniczy projekt zapowiedziany przez Yuga Labs, twórców kolekcji BAYC, a także nabywców praw intelektualnych od Larva Labs do kolekcji Crypto Punks, został zaprezentowany na Twitterze firmy.

Zgodnie z opisem, już w kwietniu poznamy więcej szczegółów dotyczących być może metawersum/gry osadzonej w świecie, którym głównymi postaciami będą małpy oraz punki z najpopularniejszych kolekcji NFT na Ethereum. W zwiastunie pojawiło się kilka postaci znanych z kolekcji takich jak BAYC, mutanci BAYC, Crypto Punks oraz Meebits.

Głównym tokenem projektu będzie APE, który szturmem wkroczył do top 100 projektów kryptowalut pod względem kapitalizacji.

16 marca nWay, spółka zależna Animoca Brands, potwierdziła na Twitterze, że pracuje nad nową grą play-to-earn, która powstanie we współpracy z BAYC. W tej chwili nie jest jasne, czy ten zwiastun jest bezpośrednio związany z tą grą, czy nie, ale jest to bardzo możliwe.

Popularne