. . .

Pierwszy projekt na Maiar Launchpad zapowiedziany

Rafał   2021-11-04 16:00

Maiar Launchpad oficjalnie zaczyna swoje działanie. Projekt, za który odpowiedzialny jest zespół Elrond rozpoczął zbieranie zapisów na udział w pierwszej przedsprzedaży tokena RIDE, która odbędzie się 26 listopada.

holoride Elrond
grafika: maiarlaunchpad.com/holoride

Pierwszym projekt na Maiar Launchpad jest holoride, który tworzy zupełnie nową kategorię mediów dla pasażerów pojazdów, łącząc treści Extended Reality (XR) z danymi z pojazdu w czasie rzeczywistym. Te dane obejmują informacje takie jak przyspieszenie, kierowanie, dane o ruchu, a także trasę i czas podróży.

Technologia holoride zapewnia nowy rodzaj treści VR, tworząc wciągające wrażenia dla pasażerów i jednocześnie zmniejszając chorobę lokomocyjną.

Startup holoride został założony pod koniec 2018 roku w Monachium w Niemczech przez Nilsa Wollny, Marcusa Kuehne, Daniela Profendinera i Audi, które posiada mniejszościowy udział w startupie.

W kwietniu 2021 r. holoride zebrał 10 mln euro w rundzie finansowania Serii A prowadzonej przez Terranet AB, uzyskując wycenę firmy na poziomie 30 mln euro. W tym samym roku holoride wygrał prestiżowy SXSW Pitch, a także został wybrany Best in Show. Został czterokrotnie okrzyknięty „Best of CES 2019”, uznany za jeden ze „100 najlepszych wynalazków 2019 roku” przez magazyn TIME i jest częścią globalnej platformy innowacji „STARTUP AUTOBAHN powered by Plug and Play”.

Token RIDE, który będzie możliwy do zakupu na platformie Maiar Launchpad jest tokenem użytkowym platformy holoride i znajdzie się w centrum ekosystemu opartego na NFT, zbudowanego w sieci Elrond.

Nils Wollny, CEO i współzałożyciel holoride powiedział:

Token RIDE będzie niezbędny do budowania dynamicznej i zrównoważonej gospodarki dla ekosystemu holoride, łącząc producentów samochodów, twórców treści, marki i pasażerów oraz umożliwiając im zdobywanie wartości po drodze

Maiar Launchpad i token RIDE - zasady sprzedaży

Aby wziąć udział w sprzedaży tokenów RIDE, należy podpiąć portfel do aplikacji Maiar Launchpad. Jednym z lepszych portfeli mobilnych na rynku, oraz najlepszym portfelem sieci Elrond jest portfel mobilny Maiar

maiar

Po połączeniu się należy zgłosić chęć udziału i przejść weryfikację KYC, a także stakować EGLD w wysokości, od której zależą szanse na zakup. 

Poziom

Stakowane EGLD

Liczba losów

Maksymalna alokacja 

5

>= 1 EGLD

1

$200

4

>= 10 EGLD

4

$800

3

>= 50 EGLD

8

$1600

2

>= 100 EGLD

12

$2400

1

>= 1000 EGLD

15

$3000

Użytkownik może wybrać, ile losów na loterię kupić, ale nie więcej niż maksimum dozwolone przez przypisany poziom.

Każdy bilet będzie kosztować: 200 USD, płatne w EGLD. Cena w EGLD zostanie ustalona przed datą losowania loterii. Jeśli stakujesz 10 EGLD (jeśli podpinasz aplikację Maiar, przez aplikację Maiar) otrzymasz możliwość zakupu do 4 losów.

Za każdy zwycięski bilet otrzymasz 5000 RIDE (1 RIDE ≈ 0,04 USD). Losy, które nie wygrały, będą mogły odzyskać wszystkie EDLG wpłacone za bilety po zakończeniu losowania

Szczegóły oferty:

  • Nazwa tokena: holoride (RIDE)
  • Hard Cap: 2 000 000 USD
  • Całkowita podaż tokenów: 1 000 000 000 RIDE
  • Początkowa ilość w obiegu: 130 000 000 RIDE
  • Całkowita liczba tokenów oferowanych w Maiar Launchpad: 50 000 000 RIDE (5%)

Kalendarz oferty:

  • 4 listopada - Rozpoczęcie rejestracji i KYC
  • 22 listopada - Zamknięcie rejestracji i snapshot stakowanego EGLD
  • 24 listopada - Zakup losów na loterię
  • 25 listopada - Ogłoszenie zwycięzców
  • 26 listopada - Dystrybucja RIDE i niewykorzystanych EGLD

Podsumowanie

Bardzo wiele dzieje się na rynku kryptowalut i Elrond nie chce zostawać w tyle. Dopiero co zapowiedziany został oficjalny start giełdy DEX Maiar Exchange, a teraz startuje Maiar Launchpad i wraz z platformą bardzo ciekawy token RIDE, od firmy holoride wyglądającej na solidną i bardzo dobrze wspieraną firmę między innymi przez Audi oraz Porshe.

Przed decyzją o udziale w sprzedaży przeprowadź własny research. Artykuł nie jest poradą inwestycyjną.

Popularne