. . .
xPortal

xPortal

Portfel mobilny MultiverseX (Elrond)

xPortal to portfel kryptowalut, który, choć stworzony specjalnie na potrzeby sieci MuliversX (były Elrond), pozwala także na obsługę wielu innych aktywów. Aplikacja umożliwia wymianę i bezpieczne zarządzanie kryptowalutami poprzez telefon komórkowy.

Jest to portfel "non-custodial", co oznacza, że użytkownik ma pełną kontrolę nad swoimi środkami. Aplikacja nie przechowuje też żadnych danych osobowych.

Obecnie xPortal wspiera takie kryptowaluty jak: MultiversX (eGLD) oraz tokeny tej sieci, Bitcoin (BTC), Binance (BNB) czy Ethereum (ETH). Sama aplikacja jest darmowa, jednak wykonywanie transferów kryptowalut wiążę się z opłatami sieciowymi zależnymi od konkretnej sieci.

xPortal jest portfelem głównie przeznaczonym dla projektu Elrond. Pozwala na staking kryptowaluty EGLD w sposób zdecentralizowany i banalnie prosty, zarządzanie NFT i wymianę tokenów bezpośrednio przez aplikację.

xPortal AIhttps://xportal.com

xPortal wśród wielu portfeli wyróżnia nacisk nałożony na aspekty społecznościowe. Aplikacja umożliwia zrobienie selfie, które następnie za pomocą AI zostanie przerobione na wyjątkowy avatar. Oprócz tego, za pomocą xPortal można prowadzić konwersacje ze znajomymi, których można znaleźć (oraz wysyłać im tokeny) dzięki specjalnej funkcji @herotag, która działa jak znany z Ethereum i innych sieci system przypisania do adresów łatwych do przeczytania nazw, zamiast długiego ciągu znaków.

Poza wymienionymi funkcjami xPortal, dzięki integracji z zewnętrznymi usługami, pozwala na zakupy kryptowalut bezpośrednio w portfelu, co pozwala w prosty sposób rozpocząć swoją przygodę w tym świecie, o ile wiemy co robimy i wykonaliśmy już badanie rynku!

Wspierane kryptowaluty
Zespół
Beniamin Mincu
Współzałożyciel & CEO Elrond
Lucian Todea
Współzałożyciel & COO Elrond
Lucian Mincu
Współzałożyciel & CIO Elrond
Popularne