. . .

Grayscale obserwuje kolejne projekty

Rafał   2021-06-20 10:38

Firma zajmująca się zarządzaniem aktywami cyfrowymi Grayscale Investments dodała 13 kolejnych projektów do swojej listy "Rozważanych aktywów".

Glass plate facade edge

Trzynaście projektów zostało dodanych do listy, na której znajdują się rozważane przez Grayscale kryptowaluty. Wśród nowych projektów można znaleźć między innymi Polygon, 1inch , Curve czy Solana.

Ogólnie na liście znajduje się sporo projektów DeFi, a także platform smart kontraktów. Dodanie do listy Polygon i Loopring pokazuje także, że rozwiązaniu drugiej warstwy Ethereum zyskują coraz większe zainteresowanie.

Grayscale Trust

Świeżo dodane do listy projekty zostały na powyższym obrazku pogrubione. Jak firma podkreśliła w swoim komunikacie, dodanie projektów do listy nie oznacza, że wszystkie one znajdą się w jej ofercie. Dodanie produktów inwestycyjnych wymaga głębokiego badania rynku i kontroli wewnętrznych, a także rozważań związanych z regulacjami prawnymi.

W tym momencie w ofercie Grayscale znajduje się trusty 13 aktywów cyfrowych, a firma zarządza aktywami o łącznej wartości 32.9 miliardów dolarów.

Popularne