. . .
Grayscale Investments

Grayscale Investments

Zarządzanie aktywami

Grayscale Investments to firma założona w 2013 roku przez Barry’ego Silberta. Zajmuje się ona zarządzaniem aktywami cyfrowymi, a wchodzi w skład spółki Digital Currency Group. Spółka ta jest również posiadaczem platformy CoinDesk.

Firma Grayscale Investments zwraca uwagę na zmianę w trendach związanych z kryptowalutami, które nakręcają nowy model inwestycji na świecie. Łącząc zmianę w finansach ze zwiększoną cyfryzacją życia codziennego, firma skłania się ku dywersyfikacji aktywów.

Grayscale Investments swoją ofertę kieruje przede wszystkim do instytucjonalnych i akredytowanych inwestorów. Potencjalni klienci mogą ulokować finanse w pojedynczych funduszach, które skupiają się na jednym aktywie. Minimalna inwestycja wynosi 25000 USD.

Funkcjonuje również Grayscale Digital Large Cap Fund, gdzie inwestycje dotyczą zdywersyfikowanych produktów finansowych.

Dzięki Grayscale inwestorzy mogą zyskiwać na Bitcoinie i innych oferowanych przez firmę kryptowalutach, bez konieczności kupowania ich bezpośrednio na giełdach, przechowywania i innych potencjalnych kłopotów z tym związanych.

Grayscale Investments zarządza również dostępnym publicznie Grayscale Bitcoin Trust (GBTC). Został on stworzony dla inwestorów poszukujących ekspozycji na Bitcoin za pośrednictwem tradycyjnych narzędzi inwestycyjnych. Akcje GBTC może nabyć każdy z dostępem do konta maklerskiego.

Wspierane kryptowaluty
Popularne