. . .

FC Porto Fan Token na Binance Launchpad

Rafał   2021-11-06 08:38

23 oferta platformy Binanance Launchpad już jest. Dzisiaj rozpoczęła się pierwsza faza sprzedaży tokenów FC Porto, która potrwa do 16 listopada. Poprzednio na Binance wystartowało wiele innych tokenów fanowskich, ostatnim był token klubu Lazio.

FC Porto

Pierwsza faza Binance Launchpad potrwa 10 dni, do 16 listopada i ma na celu obliczenie średniej kwoty BNB trzymanej na koncie przez ten czas. Wynik z tych wyliczeń będzie można przeznaczyć na udział w sprzedaży tokenów PORTO.

Token w przedsprzedaży został wyceniony na $1. W ofercie Launchpad znajduje się 10% podaży, czyli 4,000,000 PORTO, a maksymalna możliwa alokacja na osobę to 10000 tokenów.

Okres subskrypcji zacznie się 16 listopada o godzinie 7:00 i potrwa 3 godziny. W tym czasie można będzie zgłaszać BNB, na podstawie których zostanie wyliczona maksymalna możliwa dla każdego użytkownika alokacja. Następnie Binance wyliczy ile i komu przysługuje, a o godzinie 11 nastąpi dystrybucja tokenów PORTO oraz pobranie z zadeklarowanej kwoty BNB odpowiedniej zapłaty.

Więcej szczegółów na temat tego jak działa Binance Launchpad, czy warto w ogóle brać w tym udział oraz analizę poprzednich ofert znajdziesz w tym artykule:

launchpad

Klub FC Porto został założony w 1893 roku i należy do "wielkiej trójki" klubów piłkarskich w Portugalii. Jest jednym z najbardziej utytułowanych klubów tego kraju z 79 trofeami, z których 72 zdobyto w rozgrywkach krajowych a 7 w międzynarodowych.

Token PORTO stworzony w standardzie BEP-20 będzie działać na blockchainie Binance Smart Chain i umożliwi fanom klubu angażowanie się w jego sprawy na wiele sposobów.

Użytkownicy mogą wpływać na FC Porto dzięki prawu do głosowania nad wieloma aspektami działalności klubu, uzyskiwać dostęp do cyfrowych kolekcji i NFT oraz korzystać z funkcji "grywalizacji", które są powiązane ze specjalnymi nagrodami.

Popularne