. . .

Samsung ogłasza... platformę NFT dla smart TV

Rafał   2022-01-03 11:22

Jeśli myślałeś, że NFT miały swoje 5 minut w 2021 roku i zostaną szybko zapomniane, mamy dla Ciebie złe wiadomości. Nadchodzące telewizory Samsung Smart TV będą miały wbudowaną platformę, na której użytkownicy będą mogli przeglądać, kupować i sprzedawać tokeny niezamienne.

Samsung NFT
źródło: news.samsung.com

Przeglądanie i także handel NFT bez wstawania z kanapy? Witamy w 2022 roku.

Gigant technologiczny z Korei Południowej, ujawnił nową linię telewizorów, która będzie posiadać zintegrowaną platformą NFT. Nadchodzące Smart TV firmy Samsung, takie jak Micro LED, Neo QLED i The Frame, będą wyposażone w aplikację NFT, której można używać do przeglądania, kupowania i handlu tokenami niezamiennymi.

Chociaż nie jest jasne, które platformy i rynki NFT zostaną uwzględnione w apliakcji i jak będzie ona działać, Samsung obiecał, że jego telewizory nie będą ingerować w jakość obrazu, zachowując ustawione wartości twórcy NFT.

Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem filmów, telewizji, graczem, a nawet entuzjastą sztuki, Samsung oferuje najnowocześniejsze rozwiązania, które mogą wzbogacić każde pomieszczenie

Poza integracją NFT w swoich produktach, Samsung aktywnie inwestuje w projekty NFT i metaverse poprzez swoje ramię venture capital, Samsung Next. W ubiegłą środę firma wzięła udział w rundzie inwestycyjnej na platformę do gier Metaverse o nazwie Ready Player Me.

Jeśli ktoś miał nadzieję, że NFT znikną tak szybko jak się pojawiły może się srogo zawieść...

A jeśli nie wiesz czym są NFT lub nie rozumiesz, o co w tym chodzi zapraszamy do naszego artykułu:

zrozumiec nft

Ostatnie dni dla tokenów niezamiennych przyniosły znów sporo dobrego. Nie tylko dzisiejsza zapowiedź Samsung, ale też kolejne gwiazdy, które angażują się w projekty. Ostatnim dużym nazwiskiem, jakie zaangażowało się w kolekcje BAYC, czyli kolekcjonerską serię przedstawiającą "znudzone małpy" jest Eminem, który zakupił jedną z nich za 120 ETH.

Popularne