. . .

Polygon dołącza do programu Disney Accelerator

Rafał avatar
Rafał   2022-07-14 19:58

Polygon nie zalicza bessy jako okresu, który należy przeczekać. Tym razem projekt pochwalił się dołączeniem do programu giganta rozrywki, Disney Accelerator.

Disney Polygon

Program Disneya został po raz pierwszy uruchomiony w 2014 r. i umożliwia uczestnikom otrzymanie mentoringu od zespołu Disney Accelerator oraz wskazówek od samego zespołu kierowniczego Disneya. Uczestnicy podobno mają otrzymać również dodatkowy kapitał inwestycyjny i będą mieli dostęp do przestrzeni coworkingowej w kampusie Walta Disneya w Los Angeles.

CEO Polygon pochwalił się, że projekt, którym kieruje jest jedynym wybranym blockchainem w najnowszym  "Akceleratorze Disneya", który rusza w tym tygodniu.

Tegoroczna edycja programu Disney Accelerator koncentruje się na budowaniu przyszłości immersyjnych doświadczeń i specjalizuje się w technologiach, takich jak rozszerzona rzeczywistość (AR), tokeny niezamienne (NFT) i postacie sztucznej inteligencji (AI).

Obok Polygon dostali się; aplikacja społecznościowa Flickplay, platforma umożliwiająca użytkownikom tworzenie interaktywnych, opartych na sztucznej inteligencji postaci Inworld, platforma Web3 Lockerverse, projekt e-commerce, który umożliwia markom tworzenie wirtualnych sklepów 3D Obsess oraz firma rozszerzonej rzeczywistości Red 6.

 

Popularne