. . .

LayerZero zintegrowane z Aptos

Rafał avatar
Rafał   2022-10-11 11:08

LayerZero ogłosiło na swoim Twiterze integrację swoich rozwiązań w nowym, jeszcze niedziałającym na sieci głównej blockchainem Aptos, o którym jest w ostatnim czasie głośno ze względu na ich wizję, zespół oraz ogromne finansowanie.

LayerZero

Integracja technologii LayerZero przyniesie Aptos interoperacyjność, bezpieczeństwo i płynne transakcje omnichain już od pierwszego dnia działania sieci głównej.

Jak zapowiedziano, przeprowadzone zostały audyty i wszystko jest już gotowe. Jedyne, na co teraz czekamy, to start nowej sieci, której twórcy, byli pracownicy Meta obiecują rozwiązanie trylematu blockchain. 

Stosowany przez Aptos język programowania Move został opracowany przez Facebooka specjalnie na potrzeby projektu Diem, nad którym pracowali twórcy Aptos, a teraz jest wykorzystywany przez wiele innych platform, których zespoły składają się z byłych pracowników tejże firmy.

LayerZero dostarczy technologię komunikacji międzyłańcuchowej dla Aptos od pierwszego dnia działania platformy i jej ekosystemu, który jeszcze przed startem prezentuje się całkiem nieźle (przynajmniej pod kątem liczby aplikacji).

Zgodnie z zapowiedzią z technologii L0 skorzysta ponad 20 największych aplikacji startujących na Aptos, co umożliwi ich zespołom "dostarczanie kluczowej infrastruktury, najnowocześniejszych aplikacji i zaawansowanych narzędzi dla całego ekosystemu Move".

O LayerZero nieco więcej dowiesz się z tego tekstu:

L0

Popularne