. . .

FTX oficjalnym sponsorem MLB

Rafał   2021-06-24 08:01

Giełda FTX znów uderza. Po ogłoszeniu sponsoringu Miami Heat oraz e-sportowej organizacji TSM giełda zwróciła się w stronę baseballu i została oficjalnym sponsorem MLB, najważniejszej ligi tego sportu.

MLB

FTX.COM i FTX.US wspólnie ustanowiły markę FTX jako oficjalną giełdę kryptowalut MLB.  Dodatkowo FTX.US zawarło umowę z MLB Players Inc, spółką zależną od MLB Players Association, która zarządza wszystkimi działaniami komercyjnymi organizacji. Firma FTX będzie miała prawa do wykorzystania najciekawszych momentów z gry w tworzeniu treści.

Sam Bankman-Fried założyciel FTX, w swoim wpisie na Twitterze przekazał, że umowa została podpisana na 5 lat.

Zgodnie z umową logo FTX.US znajdzie się na strojach wszystkich sędziów ligi począwszy od meczu gwiazd MLB, który odbędzie się 13 lipca. 

Jest to pierwsze w historii partnerstwo między profesjonalną ligą sportową a giełdą kryptowalut i zostało ustanowione w celu zwiększenia świadomości marki FTX i ciągłych innowacji MLB.

FTX wjeżdża na pełnej

Giełda FTX, która wypuściła do obiegu własny token o nazwie FTT, po raz kolejny wprowadza świat kryptowalut do sportu. Najpierw została podpisana wieloletnia umowa z Miami Heat, która zmieniła nazwę stadionu, na którym mecze rozgrywa ta popularna drużyna NBA na FTX Arena. Później firma wkroczyła w świat e-sportu zostając partnerem znanej drużyny Team SoloMid, co doprowadziło do zmiany nazwy jej na TSM FTX.

Po NBA i e-sporcie nadszedł czas na MLB, czyli najpopularniejszą na świecie ligę baseball. FTX jest jedną z najszybciej rozwijających się giełd kryptowalut na świecie, a po takich ruchach, wkrótce może zostać również najbardziej rozpoznawalną nie tylko giełdą, ale i marką związaną z kryptowalutami.

 

 

Popularne