. . .

Dlaczego cena kryptowaluty ZIL wzrosła o 100% w 24 godziny?

Rafał avatar
Rafał   2022-03-27 12:40

Zilliqa rozbiła bank po nakładających się na siebie w krótkim czasie wiadomościach związanych z metawersum, które ma wkrótce wystartować i być zasilane ZIL.

zilliqa metawersum
grafika: Twitter Zilliqa

Metapolis to pierwsze w historii metawersum, stworzone jako platforma usługowa - Metaverse-as-a-Service (MaaS). Działa na silniku Unreal Engine i Nvidia Omniverse.

Metapolis ma wystartować wraz z wydarzeniem VIP 2 kwietnia 2022 r. w Miami na Florydzie jako early-access.

Dwa dni temu zapowiedziano kolejne partnerstwo z metawersum działającym na Zilliqa, tym razem z Agora, co zbiegło się z zapowiedzią daty premiery Metapolis i wywołało bardzo pozytywną reakcją cenową tokena ZIL, zasilającego metawersum i całą sieć Zilliqa. 

Jak możemy przeczytać w oficjalnej zapowiedzi wydarzenie fizyczne, które ma miejsce, jest sygnałem do wejścia na rynek amerykański i wizją zniwelowania przepaści między światem fizycznym a cyfrowym. Metapolis już zainteresowało się hiperrealistyczną grafiką i umiejętnością angażowania się poprzez grywalizację, e-commerce i NFT. A teraz do równania dołączają główne marki skupione na twórcach i marki e-sportowe. 

Tuż po tym, jak wokół zapowiedzi zrobiło się więcej szumu, rynek zareagował a ZIL podwoiło swoją cenę w ciągu 24 godzin.

zil cenaMetapolis będzie oparty na skalowalnym blockchainie Zilliqa, o którym więcej pisaliśmy kilka dni temu:

ZIL

Popularne