. . .

SHIBA zapowiada pierwszą fazę Doggy DAO

Rafał   2022-01-01 10:08

Warto wejść w 2022 rok z pozytywnymi informacjami. Pierwszym newsem w nowym roku będzie ten, dotyczący projektu, który stworzył milionerów w starym. Zespół jednego z najpopularniejszych i największych na rynku memcoinów Shiba Inu zapowiedział kolejne kroki w stronę decentralizacji.

Shiba Inu

Niewątpliwie SHIBA to jeden z największych wygranych 2021 roku, a inwestorzy, którzy zdecydowali się zakupić token na początku roku są wniebowzięci. Cena Shiba Inu wzrosła o dosłownie miliony procent i wdarła się to topki kryptowalut. Innym wskaźnikiem sukcesu, który wielu osobom się nie podobał, jest ogromna społeczność, jaką zbudował wokół siebie SHIBA.

Jeszcze w starym roku zespół projektu zdecydował się podjąć kolejne kroki w celu zapewnienia jak największej decentralizacji wprowadzając w życie Doggy DAO. 

DAO, czyli Zdecentralizowana Organizacja Autonomiczna jest to organizacja, która działa wykorzystując smart kontrakty i pozwalając uczestnikom posiadającym tokeny zarządzające podejmowanie decyzji dotyczących danego projektu.

DAO 1, uruchomiony w wersji beta, umożliwi społeczności Shiba Inu głosowanie nad tym, które projekty i pary tokenów zostaną dodane do puli płynności WOOF ShibaSwap oraz w jaki sposób zostaną rozdzielone między nimi nagrody w tokenie zarządzania BONE.

Dzięki nowemu systemowi głosowania społeczności, użytkownicy będą mogli rozdzielać swoją siłę głosu, trzymając $tBone (stakowane $BONE) w swoich preferowanych projektach...

Jak to opisała w Twitter AMA "Queenie" jeden z moderatorów społeczności Shiba Inu na Doscordzie; "Pierwsza faza będzie technicznie uznawana za fazę beta, ale o wiele bardziej rozwiniętą niż to, co normalnie uważasz za wersję beta”.

Po fazie testów nadejdzie czas na kolejne usprawnienia i wypuszczenie DAO 2, w której zostaną poprawione możliwości użycia tokenów $BONE / $tBONE, co zwiększy złożoność systemu DAO. 

Jaki rok czeka SHIBA? Na pewno nie będzie tak niesamowity, jak poprzedni i mimo wielkiej społeczności nie wydaje się, że token może znów tak namieszać. Jednak choć wielu życzy mu upadku, wydaje się, że Shiba jest już trochę zbyt duży, by całkowicie upaść, co nie znaczy, że nie może stracić na wartości... 

Decyzje dotyczące tak wysoko skapitalizowanych memcoinów, nawet rozwijających się znacznie poza to określenie, podejmujcie rozsądnie, mając w pamięci, że ogromne zyski w przypadku SHIBA już raczej za nami.

Popularne