. . .

Ruszyła przedsprzedaż Samsung Galaxy S22 – smartfonu z... NFT

Wlad   2022-02-15 08:11

W trybie pre-orderu można już zamawiać najnowszy telefon marki Samsung Galaxy S22. Flagowe urządzenie koreańskiego producenta wyposażone jest w pamiątkowy token NFT od Theta Network. Na chwilę obecną opcja ta dostępna jest wyłącznie dla klientów z Korei Południowej, lecz w przyszłości może dotyczyć też innych krajów.

Galaxy S22 NFT
źródło: Samsung

Firma Samsung sięgnęła po niezwykle ciekawy sposób promocji swojego flagowego produktu. Użytkownicy, którzy zamówią w przedsprzedaży najnowszy telefon Galaxy S22 lub tablet S8 otrzymają pamiątkowe NFT. Promocja dotyczy aktualnie wyłącznie klientów w Korei Południowej.

Współpracując z platformą Theta Network, Samsung stworzył token NFT, które mają dawać „korzyści i przywileje członkowskie”. Tak przynajmniej uważa CEO Theta Labs, Mitch Liu. Co dokładnie ma na myśli? Tego na chwilę obecną nie wiadomo.

To właśnie Theta Labs stoi za projektem Theta Network, a także kryptowalutowym serwisem streamingowym THETA.tv. Firma rozwija swoje usługi w ramach działalności streamingowej dotyczącej e-sportu i wideo. Jednocześnie bazuje na działalności, która ma na celu promowanie jej natywnego tokenu THETA.

Wspólny projekt z Samsungiem przełożył się na wzrost zainteresowania platformą NFT sieci o nazwie ThetaDrop. Dzieje się tak, ponieważ w celu odebrania darmowego NFT Samsunga trzeba będzie założyć konto na platformie. Poprzez aplikację Samsung Members będzie się wtedy dało wygenerować kod, który pozwoli odblokować token.

Najnowszy projekt koreańskiego giganta nie będzie dziewiczym rejsem w świat krypto. Spółka Samsung NEXT inwestuje w rozwój produktów Theta Labs od 2019 roku, a już modele Galaxy S10 i S20 wspierały technologię blockchain.

Samsung Galaxy S22 trafi do oficjalnej sprzedaży 25 lutego. 

Popularne