. . .

Premiera Niftys.com i współpraca z Warner Bros.

Rafał   2021-07-13 07:44

Firma Nifty's, Inc. ogłosiła oficjalną premierę Niftys.com, pierwszej platformy społecznościowej NFT, której celem jest udostępnianie cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich masowym odbiorcom, a także przełomową współpracę z Warner Bros.

WB

Nifty's, Inc. z siedzibą w Miami to pierwsza platforma mediów społecznościowych skoncentrowana na NFT, która łączy wydawców premium, marki i twórców z kolekcjonerami i społecznościami fanów, które będą się wokół nich pojawiać.

Wraz ze startem platformy ogłoszono współpracę z Warner Bros., która wprowadza limitowaną edycję NFT z postaciami z nadchodzącego filmu  Space Jam: A New Legacy, z udziałem LeBrona Jamesa. Pam Lifford, prezes Warner Bros. Consumer Products powiedziała:

Cieszymy się, że możemy współpracować z Nifty's nad tym nowym sposobem, aby nasi widzowie mogli angażować się w ich ulubione postacie, łączyć się z innymi fanami i oglądać nasze filmy na ekranie i poza nim powiedziała Pam Lifford, prezes Warner Bros. Global Brands and Experiences

Warner Bros. przyzna jedną limitowaną edycję NFT każdej osobie, która zarejestruje się w Nifty's i odwiedzi galerię Space Jam: A New Legacy, aby ją odebrać, aż do wyczerpania zapasów. Fani mają szansę na zdobycie drugiego NFT, udostępniając post w mediach społecznościowych. Seria obejmie Jamesa i osiem postaci z Looney Tunes. Cyfrowe kolekcje będą zawierać wersje dwuwymiarowe i trójwymiarowe z pięcioma poziomami rzadkości.

Firma Nifty's jest prowadzona przez współzałożyciela i dyrektora generalnego Jeffa Marsilio, byłego wiceprezesa ds. nowych mediów w NBA, gdzie odegrał kluczową rolę w wielu przełomowych projektach w tym NBA Top Shot.

Pod koniec marca Nifty's zabezpieczyło wysokie wsparcie finansowe w rundzie pre-seed od znanych inwestorów technologii blockchain, w tym właściciela Dallas Mavericks, Marka Cubana i Josepha Lubina, założyciela i dyrektora generalnego ConsenSys oraz współzałożyciela Ethereum.

Popularne