. . .

Jeden z największych festiwali w Europie ze wsparciem Elrond

Wlad   2021-08-18 09:14

Odbywający się w dniach 9-12 września w Rumunii festiwal UNTOLD wszedł w kreatywną współpracę z firmą Elrond. Na scenie głównej pojawi się David Guetta, Martin Garrix, Nina Kraviz, Parov Stelar, Steve Aoki i inni przedstawiciele muzyki elektronicznej.

Untold

Pomiędzy 9 i 12 września siedmiogrodzka Kluż-Napoka będzie świadkiem powrotu po pandemii jednego z największych festiwali w Europie. Impreza o nazwie Untold zgromadziła w 2019 roku około 372 tysięcy fanów. W roku 2021 fest wchodzi w zupełnie nową fazę organizacji – z udziałem Elrond.

Współpraca kreatywna obu marek ma opierać się na wydaniu specjalnych tokenów NFT. W ten sposób organizatorzy chcą dać uczestnikom szansę na nowy sposób zapamiętania wyjątkowych momentów. NFT z festiwalu będzie można później odebrać przy pomocy platformy Maiar Marketplace.

Za pośrednictwem OpenSea.io dostępna jest także unikatowa kolekcja grafik NFT festiwalu Untold 2021.

Co więcej, entuzjaści kryptowalut mogą dokonać zakupu biletów na festiwal przy pomocy waluty EGLD. To ona napędza sieć blockchain Elrond, a także aplikację handlową Maiar.
Wszelkie płatności, które rozliczać będą między sobą organizatorzy festiwalu i właściciele blockchaina, dokonają się przy użyciu EGLD. Twórcy Untold rozliczą się z tych płatności z rumuńską skarbówką, co stanowi wydarzenie bez precedensu na skalę europejską. Fakt ten potwierdza coraz śmielsze wejście aktywów cyfrowych do świata tradycyjnych metod płatności.

Przedstawiciele platformy Elrond pojawią się też na samym festiwalu. Eksperci od krypto będą mieć swoją własną przestrzeń, gdzie fani techno otrzymają możliwość spotkania się z nimi. Pracownicy Elrond podzielą się z uczestnikami nowinkami z rozwijającego się ekosystemu własnego łańcucha bloków.

W międzyczasie, uczestnicy festiwalu Untold będą mieli jeszcze jedną ekscytującą możliwość. Osoby, które zechcą wejść do świata krypto, nie tylko dowiedzą się wszystkiego od strony teoretycznej. Będą mogły również założyć swój własny portfel kryptowalutowy Maiar i oficjalnie rozpocząć przygodę z aktywami cyfrowymi.

Popularne