. . .

Cardano już dostępne na platformie Nexo

Rafał   2021-07-01 07:58

Cardano zostało dodane do Nexo, platformy świadczącej różne usługi finansowe dla swoich użytkowników. W ramach promocji związanej z tym wydarzeniem, przez ograniczony czas platforma oferuje 0,5% cashbacku za każdy zakup Cardano na giełdzie Nexo.

Cardano Nexo
Obraz: nexo.io/blog/the-rumors-are-true-cardano-s-ada-is-now-available-on-nexo

Nexo cały czas stara się rozszerzać swoją ofertę nie tylko o nowe usługi, ale i nowe wspierane w ramach tych usług projekty. Cardano właśnie zostało najnowszą siecią dodaną do platformy.

Oprócz wspomnianej we wstępie promocji oferującej 0,5% cashbacku za zakup ADA na Nexo Exchange (dostępne są pary: ADA/BTC ADA/ETH ADA/BNB ADA/USDT АDA/USDC ADA/HUSD ADA/USD ADA/EUR ADA/GBP) użytkownicy zyskują dostęp do wielu nowych możliwości wykorzystania swoich aktywów cyfrowych.

Flagowym produktem Nexo jest oczywiście możliwość wzięcia pożyczki, której wysokość zależy od wniesionego zabezpieczenia. W przypadku Cardano można wziąć pożyczkę wynoszącą do 30% wpłaconych na platformę ADA. Oprocentowanie zaczyna się od 6,9% rocznie.

Poza tym każdy, kto wpłaci ADA na platformę Nexo może zarabiać pasywnie nawet do 8% rocznie, z odsetkami wypłacanymi codziennie w ADA, lub tokenach Nexo (od tego, a także od poziomu naszego konta zależy wysokość naszych zwrotów).

Nexo oprocentowanieOprocentowanie wpłaconych kryptowalut na platformie Nexo

Cardano jest dostępne na tej platformie dzięki partnerstwu Nexo i IOHK, firmy odpowiedzialnej za rozwój projektu Cardano.

Popularne