. . .
logo

Bitcoin.pl

Polski portal Bitcoin

Bitcoin.pl to polski serwis internetowy, który koncentruje się na dzieleniu się z czytelnikami najświeższymi informacjami na temat kryptowalut. Każdego dnia na stronie internetowej pojawia się kilka lub kilkanaście aktualności. Jak sama nazwa wskazuje, portal skupia swoją uwagę na Bitcoinie, co nie zmienia faktu, że inwestorzy zajmujący się innymi walutami, również znajdą tu sporo przydatnych informacji dla siebie.

Bitcoin.pl oferuje też dostęp do kantoru Bitcoin. Na stronie serwisu działa kantor w wersji online, natomiast w Warszawie funkcjonuje stacjonarny punkt wymiany kryptowaluty. Przy pomocy internetowego kantoru można wymienić maksymalnie 10 tysięcy złotych. 

Serwis informacyjny Bitcoin.pl to prawdziwa polskojęzyczna skarbnica wiedzy na temat Bitcoina. Znaleźć tam można zarówno podstawowe informacje dotyczące BTC, jak i bardziej wnikliwe analizy, oparte o prawdziwe dane z rynku. 

Bitcoin.pl stara się stworzyć prawdziwą społeczność polskich traderów i osób zainteresowanych kryptowalutami. W ramach serwisu działa rozbudowane forum dyskusyjne. Portal jest też aktywny w social media. Profile społecznościowe znaleźć można na Facebooku, Twitterze, LinkedInie oraz Telegramie. Bitcoin.pl prowadzi też kanał w serwisie YouTube o nazwie „Krypto Raport”.

Popularne