. . .
Cointelegraph

Cointelegraph

Portal informacyjny

Cointelegraph to jedna z najbardziej znanych na świecie platform medialnych związanych z kryptowalutami. Skupiają swoją uwagą na szeroko pojętym świecie technologii blockchain, kryptowalut i nowych trendów w technologiach finansowych. Działalność strony internetowej rozpoczęła się w 2013 roku. Serwis Cointelegraph każdego dnia dostarcza swoim czytelnikom najświeższych informacji z rynków kryptowalut, zarówno scentralizowanych, jak i zdecentralizowanych. Obecnie w redakcji platformy zatrudnionych jest ponad 40 pracowników.

Baza danych Cointelegraph jest bardzo obszerna. To nie tylko bieżące aktualności, ale również profesjonalne poradniki, artykuły analityczne, obserwacje na temat rynków i branży. Redakcja Cointelegraph wyznaje wiarę w wykładniczy rozwój zdecentralizowanego świata finansowego, stając się jednocześnie integralną częścią naszego życia. Redaktorzy serwisu internetowego swoją misję upatrują w codziennym edukowaniu czytelników i podnoszeniu zbiorowej świadomości na temat zalet trwającej rewolucji cyfrowej.

Serwis Cointelegraph jest również dostępny w YouTube, gdzie udostępnia krótkie filmy na tematy związane z bieżącymi aktualnościami. Co ciekawe, redakcja tworzy też własne filmy dokumentalne związane z tematyką kryptowalut. Nie ulega wątpliwości, że platforma Cointelegraph bardzo wyraźnie chce uczestniczyć w blockchainowej rewolucji, która dokonuje się na naszych oczach.

Strona internetowa, jak również aplikacja mobilna Cointelegraph, są dostępne w kilku językach.

Popularne