. . .

Kolejny krok naprzód. Elrond wypuszcza Maiar DeFi Wallet

Rafał   2021-09-14 17:12

Elrond właśnie wykonał kolejny krok do osiągnięcia masowej adopcji, wypuszczając prosty portfel przeglądarkowy Maiar DeFi, który dostępny jest między innymi na przeglądarki Chrome i Brave. Na razie w wersji bez obsługi sieci głównej.

Maiar DeFi portfel
Grafika: elrond.com/blog/maiar-defi-wallet

Elrond po raz kolejny pokazuje, że nie ma zamiaru zwalniać tempa. Nowy portfel wspierający zdecentralizowane aplikacje sieci Elrond został dzisiaj oficjalnie wypuszczony. Co oczywiste, oprócz wspierania waluty EGLD pozwala na zarządzanie tokenami ESDT, o których więcej dowiesz się tutaj:

Elrond zajawka

Maiar DeFi Wallet umożliwia importowanie wielu różnych portfeli i łączenie się z różnymi sieciami Elornd, takimi jak mainnet (jeszcze niedostępny), testnet oraz devnet. Dla wygody wystarczy wprowadzić hasło tylko raz i można zarządzać wieloma kontami. W swoim podstawowym działaniu jest on podobny do każdego innego portfela Web 3.0 takiego jak MetaMask, Phantom itp.

Portfel jest prosty, wygodny i szybki w użyciu, a dodatkowo jest sprawdzony i bezpieczny. Jak możemy przeczytać w oficjalnej zapowiedzi:

Portfel Maiar DeFi został skontrolowany przez specjalistów ds. bezpieczeństwa, przeszedł weryfikację Chrome Store i był intensywnie testowany przez wewnętrzny zespół oraz prywatną zespół ekspertów DeFi.

Na ten moment portfel pozwala łączyć się tylko z dwoma testowymi sieciami devnet oraz testnet, aby sprawdzić, czy wszystko działa jak należy przed możliwością komunikacji z główną siecią Elrond.

Teraz pozostaje nam tylko czekać na... DeFi Elrond. 

Popularne