. . .

Burger King stworzył system nagród krypto przy wsparciu Robinhood

Wlad   2021-11-02 08:43

Amerykańska sieć fast food Burger King zaczyna nagradzać swoich klientów kryptowalutami. Użytkownicy programu Royal Perks, którzy wydadzą co najmniej 5 USD w aplikacji, dostaną nagrodę w postaci monet cyfrowych. Pula nagród to 20 BTC, 200 ETH i 2 mln DOGE.

Burger King

Jedna z najbardziej znanych na świecie sieci fast food, Burger King, oferuje swoim klientom w USA nagrody w postaci kryptowalut. Osoby, które korzystają z programu lojalnościowego Royal Perks, będą mogły liczyć na atrakcyjne nagrody za zakupy w aplikacji. Platforma, która posłuży nagradzaniu klientów, postała we współpracy z brokerem kryptowalutowym Robinhood.

Najnowsza akcja promocyjna Burger Kinga rozpoczęła się 1 listopada i ma trwać przez trzy tygodnie. Regulamin oferty określa, że klienci powinni wydać minimum 5 USD w ramach aplikacji sieci restauracji. Za swoje zakupy mają szansę otrzymać kryptowalutę z puli 20 Bitcoinów, 200 Ethereum i 2 milionów Dogecoin.

Przeważająca większość klientów sieci otrzyma nagrodę w postaci DOGE. Szansa na wygranie ETH wynosi 1:10 000, zaś tylko jeden na 100 000 klientów dostanie w nagrodę BTC.
O ewentualnej wygranej klienci Burger Kinga zostaną powiadomieni drogą mailową. Po otrzymaniu wiadomości e-mail będzie można zgłosić się po odbiór kryptowaluty. Aby tego dokonać, potrzebne będzie zarejestrowane konto kryptowalutowe na platformie Robinhood.

Akcja promocyjna przysłużyć się może nie tylko popularyzacji Burger Kinga wśród entuzjastów kryptowalut, ale także wsparciu w odbudowaniu pozycji Robinhood na rynku. Aktywność handlarzy krypto na platformie znacznie zmalała w ostatnich miesiącach, podobnie jak liczba zakładanych nowych kont użytkowników. W trzecim kwartale roku obroty firmy spadły aż o 78%. 

Nic dziwnego, że obecna na giełdzie NASDAQ platforma brokerska chce wykorzystać aktualną hossę na rynkach krypto. Odbudować dawną pozycję marki może pomóc współpraca z powszechnie znaną i lubianą siecią fast food. Wkrótce okaże się, czy akcja promocyjna przyciągnie nowych klientów do Robinhood.

Popularne