. . .
Voyager

Voyager

Broker kryptowalut

Voyager to nowoczesny broker kryptowalut, który wspiera inwestorów dzięki zaufanym i zabezpieczonym punktom dostępu do handlowania aktywami cyfrowymi. 

W ramach funkcjonalności aplikacji Voyager, można kupować i sprzedawać swoje aktywa cyfrowe. Usługa wspiera nie tylko Bitcoina, ale także ponad 50 innych monet i stablecoinów. Aplikacja nie pobiera prowizji jako takiej, choć podczas handlu kryptowalutami mogą być naliczane dodatkowe opłaty manipulacyjne.

Aplikacja Voyager łączy się z kilkunastoma czołowymi giełdami kryptowalut. Dzięki temu broker posiada stały dostęp do najblepszych kursów i ogromnej płynności na swojej platformie.

Aplikacja, zaprojektowana przez deweloperów Voyager, pozwala również na zarabianie dodatkowych środków dzięki swoim kryptowalutom. Oprocentowanie,  może wynieść nawet 10% na stablecoinach oraz 7,25% na Bitcoinie. Usługa ta nie narzuca użytkownikom żadnych limitów ani blokad.

Wersja mobilna aplikacji Voyager zadebiutowała w sieci w styczniu 2019 roku. Na chwilę obecną skupia się na swojej działalności w Stanach Zjednoczonych (za wyłączeniem stanu Nowy Jork).

Platforma posiada również swój natywny token VGX. 

Wspierane kryptowaluty
Popularne