. . .
Trust Wallet

Trust Wallet

Portfel mobilny

Trust Wallet to jeden z najpopularniejszych i najbardziej zaufanych portfeli kryptowalut na świecie. Usługa ta umożliwia inwestorom kupowanie, sprzedawanie, gromadzenie, wymienianie i pozyskiwanie kryptowalut. Obecnie ponad 5 milionów użytkowników zaufało Trust Wallet i powierzyło aplikacji swoje cyfrowe aktywa.

Trust Wallet jest oficjalnym portfelem kryptowalut firmy Binance, jednej z największych i najbogatszych na świecie giełd walut cyfrowych. Przejęcie usługi przez giganta miało miejsce 31 lipca 2018 roku. Mobilny portfel Trust Wallet obsługuje przede wszystkim wsparcie Ethereum i Binance Smart Chain, oraz tokenów ERC20 i BEP20.

Aplikacja wyposażona jest w przeglądarkę DApp, będącą pełnoprawną przeglądarką internetową opartą o architekturę Web3. Umożliwia bezpieczną interakcję pomiędzy użytkownikiem a zdecentralizowanymi aplikacjami. Wymiana danych odbywa się bezpośrednio z poziomu aplikacji.

Ekipie Trust Wallet przyświeca idea ułatwienia wszystkim inwestorom dostępu do kryptowalut. Zakupu Bitcoina można dokonać w mniej niż pięć minut. Z łatwością da się zarabiać na odsetkach od krytowalut za pomocą portfela Trust Wallet. Co więcej, wymiana aktywów cyfrowych może odbywać się bez konieczności wychodzenia z aplikacji mobilnej.

Rozbudowana usługa Trust Wallet wspiera wszystkich inwestorów, którzy chcą uzyskać nieograniczony dostęp do najświeższych danych z rynku kryptowalut. Aplikacja mobilna pozwala na śledzenie wykresów i cen w czasie rzeczywistym bez opuszczania portfela.

 

Wspierane kryptowaluty
Producent
Popularne