. . .
TronLink

TronLink

Portfel TRON

TronLink jest rozbudowanym i jednym z najpopularniejszych portfeli sieci TRON dostępnym w wersjach mobilnych oraz w formie rozszerzenia przeglądarki.

TronLink jest portfelem typu non-custodial, w którym użytkownik ma pełną kontrolę nad swoimi środkami, co oznacza również, że nie da się odzyskać dostępu do aplikacji w razie zgubienia hasła lub telefonu, o ile nie wykonało się kopii zapasowej. W kryptowalutach ową kopią jest fraza seed, którą podczas tworzenia nowego konta należy zapisać w bezpiecznym miejscu.

Portfel jest chroniony hasłem ustalanym przez użytkownika, który po odblokowaniu dostępu zatwierdza każdą transakcję jednym kliknięciem.

TronLink wyświetla wszystkie potrzebne informacje do sprawnego korzystania z sieci TRON, nie tylko nasz adres i posiadane aktywa (również NFT!), ale też Punkty Przepustowości oraz Energię, o których troszkę więcej możesz dowiedzieć się z naszego artykułu o TRON.

TRON energiaDla uzyskania jeszcze większego bezpieczeństwa aplikację można w łatwy sposób połączyć z najpopularniejszym portfelem sprzętowym Ledger.

Dzięki TronLink można stakować TRX i korzystać z aplikacji sieci TRON.

Wspierane kryptowaluty
Popularne