. . .
SwissBorg App

SwissBorg App

Aplikacja inwestycyjna

SwissBorg to wielofunkcyjna aplikacja, która pozwala na zakup i handel kryptowalutami, a także generowanie dochodu pasywnego. Aplikacja pozwala kupować i sprzedawać kryptowaluty za pomocą 15 walut fiat, w tym również polskiego złotego.

Jedną z ciekawszych funkcji SwissBorg jest Smart Engine. Łączy się on z kilkoma najważniejszymi giełdami na świecie (w tym Binance, Kraken, LMAX czy HitBTC), a następnie wyszukuje najkorzystniejszą dla użytkownika drogę do wypełnienia zlecenia w ciągu  sekund. 

Działalność usług SwissBorg opiera się o wykorzystanie natywnego wielofunkcyjnego tokena CHSB. Daje on użytkownikom platformy  mnóstwo korzyści. Uprawnia między innymi do niższych opłat i znacznie lepszego oprocentowania.

Swissborg premium

Więcej szczegółów dotyczących korzyści konta premium można znaleźć na stornie swissborg.com/premium-account.

Warto zaznaczyć, że firma SwissBorg jest zarejestrowana w Szwajcarii, z numerem rejestracyjnym firmy CHE-198.086.882, a aplikacją firmy zarządza SwissBorg Solutions OÜ, zarejestrowany w Estonii pod numerem 14769371.

SwissBorg jest scentralizowaną firmą, a więc nie ma nic wspólnego z DeFi. Jak każda inna firma tego typu może mieć kłopoty z wypłacalnością!

Wspierane kryptowaluty
Popularne