. . .
Star Atlas logo

Star Atlas

ATLAS
0,01 +0,93%
Dane dostarcza CoinGecko
Kapitalizacja
197 830 770
Wolumen
6 055 625
Ilość w obiegu
16 064 785 520
Całkowita ilość
Dzienny zakres ceny
* Zmiana wartości / Zmiana wartości w zł

Star Atlas to metawersum, którego akcja toczy się w 2620 roku. W tej odległej przyszłości pojawiły się trzy główne frakcje: Terytorium MUD zarządzane przez ludzkość, Region ONI jako
konsorcjum ras obcych oraz Sektor Ustur kontrolowany przez czujące androidy. Te frakcje toczą nieustanną walkę o zasoby, podbój terytorialny i dominacja polityczna. 

Gracz wciela się w obywatela frakcji Atlasu Gwiezdnego (Star Atlas) i będzie miał możliwość wpływania na wynik tego międzygalaktycznego konfliktu oraz zdobycia nagród za swój wkład. 

Gra będzie działać na blockchainie Solana i zostanie stworzona przy wykorzystaniu Unreal Engine 5. W grze będą wykorzystywane dwa tokeny ATLAS oraz POLIS. ATLAS służy jako środek wymiany i inflacyjna waluta w grze.

Gracze będą początkowo wykorzystywać ATLAS do nabywania zasobów cyfrowych, takich jak statki, załoga, komponenty, grunty i wyposażenie. Jednak jak w każdym
w gospodarce realnej system finansowy jest niezbędny do ułatwienia handlu.

Niezależnie od tego, czy odbywa się to za pośrednictwem sprzedawców NPC, czy bezpośrednich transakcji peer-to-peer, ATLAS będzie jednostką rozliczeniową.

Zarządzanie zasobami będzie wymagało podejmowania krytycznych decyzji strategicznych. Gracze poszukujący nagród pieniężnych dostępnych w grze będą musieli starannie zrównoważyć swoje wydatki operacyjne z uzyskanymi dochodami. Koszty operacyjne, takie jak personel górniczy, paliwo dla statków i naprawy szkód, będą musiały zostać opłacone w ATLAS. Będzie też służyć jako dominująca waluta na rynku NFT.

Giełdy
Portfele - Rozszerzenia Przeglądarki
Gry
Popularne