. . .
Lido Staked Ether logo

Lido Staked Ether

STETH
7 699,94 -3,04%
Dane dostarcza CoinGecko
Kapitalizacja
44 829 299 032
Wolumen
81 846 079
Ilość w obiegu
5 856 835
Całkowita ilość
Dzienny zakres ceny
* Zmiana wartości / Zmiana wartości w zł

Lido to rozwiązanie dla liquid stakingu w ekosystemie ETH 2.0, wspierane przez wiodące na rynku firmy zajmujące się stakingiem. Usługa Lido pozwala użytkownikom na zamrażanie swoich monet ETH bez jednoczesnego blokowania aktywów cyfrowych lub utrzymywania infrastruktury. Wszystko to może odbywać się w tym samym czasie, gdy użytkownik bierze udział w innych aktywnościach w ramach łańcucha bloków, np. w pożyczaniu kryptowalut.

Lido stara się rozwiązać wszelkie trudności związane z początkowym etapem stakingu. Mowa tu o braku płynności, ruchomości i dostępności. Jednocześnie celem usługi jest upłynnienie stakowanego ETH w celu wsparcia lepszego poziomu bezpieczeństwa w sieci Ethereum.

Staking przy pomocy Lido generuje tokeny stETH, które reprezentują stakowany Ether w ramach działania aplikacji. W trakcie stakingu z Lido użytkownik otrzymuje tokeny stETH w stosunku 1:1 do poświęconych aktywów ETH. Branie udziału w aktywnościach Lido nie wymaga żadnego minimalnego progu wejścia. Token stETH powstaje w oparciu o: depozyt początkowy plus nagrody za staking minus ewentualne kary.

Rozwiązanie Lido jest bezpieczną opcją dla zainteresowanych liquid stakingiem. Platforma jest open-source, a kod aplikacji jest stale poprawiany. Warto również zaznaczyć, że Lido korzysta z DAO dla podejmowania decyzji. Właśnie tutaj używany jest token Lido DAO (LDO). Posiadanie LDO, który jest tokenem ERC-20, gwarantuje prawo głosu.

Popularne