. . .
Staked

Staked

Staking

Staked oferuje najbezpieczniejsze, najpewniejsze i najwydajniejsze rozwiązania w dziedzinie stakingu. Firma zajmuje się węzłami dla zdecentralizowanych protokołów PoS w imieniu inwestorów instytucjonalnych. Staked obsługuje wielopoziomową architekturę węzłów, która zapewnia inwestorom perfekcyjną kombinację bezpieczeństwa, skalowalności i decentralizacji procesów.

Zespół Staked posiada wieloletnie doświadczenie pełne sukcesów w kwestii uruchamiania, budowania i obsługi serwisów internetowych. Profesjonaliści Staked pracowali wcześniej w firmach takich, jak Inter Active Corp, Vimeo, Ad Buyer, Media Ocean, Planet Tran, Falvors.me, Haystagg czy Think Gaming.

Staked wykorzystuje węzły, które wdrażane są w wielowarstwowej konfiguracji chmury. Ta z kolei łączy w sobie różnorodność geograficzną i nadmiarowość danych, dostępnych w lokalnych centrach danych i dostawcach chmur obliczeniowych. Staking przy pomocy usługi Staked obywa się wielopoziomowo, a wszystko ma miejsce przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. 

Procesy wykorzystywane przez Staked nie podlegają powiernictwu. Firma nie przechowuje zasobów swoich klientów. Jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo, dzięki któremu fundusze klientów nigdy nie zostaną wykradzione przez osoby trzecie. Co więcej, Staked korzysta z najlepszych branżowych praktyk odnośnie wewnętrznej kontroli w celu ochrony przed nadużyciami. Korzystanie z usług firmy nie jest zatem obarczone żadnym ryzykiem utraty swoich aktywów.

Wspierane kryptowaluty
Popularne