. . .

SCRT Labs zapowiada Legendao

Rafał avatar
Rafał   2022-02-25 10:37

SCRT Labs, czyli główny zespół odpowiedzialny za Secret Network, uruchamia Legendao, pierwsze w historii “NFT Mint Lab”, zaprojektowane jako własne uniwersum, które umożliwi najlepszym artystom, markom i twórcom uruchomienie projektów NFT.

legendao secret network
grafika: legendao.io

Po zapowiedzi ogromnego funduszu na rozwój ekosystemu pierwszej i jedynej działającej platformy smart kontraktów, która zapewnia funkcje prywatności, przyszedł czas na kolejne ciekawe informacje.

Platforma NFT play-to-mint o nazwie Legendao, działająca na Secret Network, umożliwi twórcom NFT uruchamianie swoich projektów w wyjątkowy sposób, oparty na rozgrywce, czyli grywalizacji.

Dzięki możliwościom oferowanym przez NFT działające na Secret Network użytkownicy mogą tworzyć własne awatary, zdobywać doświadczenie i kupować specjalne skrzynki, podobne do popularnych z gier “Loot Boxów”. 

Te skrzynki będą zawierać NFT i cyfrowe przedmioty od twórców, a także tokeny LGND, który będzie służył jako waluta wszystkich działań i zakupów w uniwersum Legendao. 

Założyciel i CEO SCRT Labs, Guy Zyskind powiedział:

Dzięki Legendao każdy — od całego ekosystemu Cosmos po najlepszych artystów, marki, a nawet nowych twórców NFT — może wejść w tę przestrzeń i zbudować coś wyjątkowego za pomocą technologii Secret NFT.

co to secret

Token LGND i airdrop!


Centralnym elementem uniwersum Legendao jest natywny token LGND. Ma służyć jako podstawowa waluta we wszystkich aktywnościach, na jakie pozwoli Legendao w tym; kupowania awatarów, skrzynek i NFT. 

Tokenomika LGND nie jest jeszcze znana, ale wiemy, że token zostanie rozdystrybuowany za pomocą airdropu, aby dotrzeć do całego ekosystemu Cosmos. Najbardziej skorzystają na tym oczywiście posiadacze i stakujący SCRT, ale w skład odbiorców airdropu mają wejść także ATOM i LUNA.

Dokładne informacje i szczegóły dotyczące daty rozpoczęciu działania platformy nie są jeszcze znane.

 

Popularne