. . .
RMRK logo

RMRK

RMRK
4,20 +5,28%
Dane dostarcza CoinGecko
Kapitalizacja
39 882 832
Wolumen
126 008
Ilość w obiegu
9 500 000
Całkowita ilość
Dzienny zakres ceny
* Zmiana wartości / Zmiana wartości w zł

RMRK (wymawiane „uwaga”) to zestaw standardów na blockchainie Kusama, który składa się z pięciu głównych „NFT lego”. Zestawienie tych klocków razem pozwala użytkownikowi tworzyć systemy NFT o dowolnej złożoności. Dodatkowo, wykorzystując tę ​​logikę i wielołańcuchową architekturę Kusama, te NFT są wiecznie płynne i kompatybilne z jeszcze niezapowiedzianymi projektami oraz bezproblemowo przenośne do dowolnego podłączonego parachaina.

Jedną z głównych funkcji tokenów niezamiennych RMRK są tzw. "Zagnieżdżone NFT". Są to NFT, które mogą posiadać inne NFT oraz NFT, które mogą wyposażyć inne w celu ich zmiany. Na przykład, postać w grze, która posiada plecak, który z kolei posiada kilka mikstur zdrowia. 

Pierwszym produktem RMRK jest kolekcja Kanaria - NFT, które mogą nosić inne samodzielne NFT, wyposażać i zdejmować przedmioty oraz mają wiele zasobów.

Token RMRK  ma służyć między innymi do opłat za wybijanie NFT, jak główna waluta metawersum kreowanego przez RMKR oraz w DAO. Token wystartował w formie airdropu dla oryginalnych kupujących jaja Kanaria, którzy otrzymali aż 89% podaży. 

Giełdy
Popularne