. . .
Poloniex

Poloniex

Giełda kryptowalut

Poloniex jest amerykańską giełdą kryptowalut, która początki swojej działalności datuje na rok 2014. Początkowo, giełda opierała się wyłączenie na wymianie cyfrowej tylko przy użyciu krypto. Dziś giełda działa podobnie, jak większość konkurencji. Oferuje wymianę pomiędzy walutami cyfrowymi, a także możliwość zakupu kryptowalut przy użyciu walut fiat. Wszelkie prowizje od transakcji oparte są na modelu maker-taker. Im większy wolumen obrotu użytkownika w ciągu danego okresu czasu, tym niższe opłaty pobiera platforma.

Giełda borykała się kiedyś z problemami bezpieczeństwa. Zdarzały się nawet ataki hakerskie bezpośrednio wycelowane firmę. Obecnie jednak Poloniex działa bezproblemowo i ma swoje plusy, dzięki którym warto jej zaufać. Niskie prowizje, wsparcie klienta, a także przyjazny interfejs aplikacji webowej i mobilnej. To tylko kilka elementów, które przekładają się na wygodę korzystania z Poloniex.

Poloniex posiada kilka funkcji dodatkowych:

  • Poloni DEX. Zdecentralizowana giełda, która zapewnia zwiększoną anonimowość inwestorów.

  • Salon gier online WINk. Poloniex przygotował dla swoich użytkowników platformę z bogactwem gier hazardowych, w których można wygrać dodatkowe środki.

  • Program partnerski. Promocja dla klientów giełdy kryptowalut polega na zapraszaniu nowych użytkowników i zwrocie 20% prowizji za transakcje znajomych.

Wspierane kryptowaluty
Popularne