. . .
Phantom

Phantom

Portfel Solana - Rozszerzenie Przeglądarki

Portfel Phantom jest przyjaznym nowym użytkownikom portfelem sieci Solana, który działa w formie rozszerzenia przeglądarki. Jest portfelem typu non-custodial, czyli takim, w którym posiadamy pełną kontrolę nad naszym kluczem prywatnym i sami jesteśmy odpowiedzialni za swoje środki. Jeśli zgubimy lub stracimy dostęp do klucza prywatnego, nikt nam nie pomoże.

Po dodaniu aplikacji do dowolnej przeglądarki użytkownicy mogą w łatwy sposób stworzyć nowe konto, odzyskać już istniejące lub połączyć Phantom z portfelem sprzętowym dla zwiększenia bezpieczeństwa. 

Interfejs aplikacji jest bardzo prosty. Portfel pozwala na standardowe aktywności, ale posiada także wbudowaną zdecentralizowaną giełdę, dzięki której zamiana może odbywać się w jeszcze szybszy sposób.

Phantom NFTNFT w Phantom, źródło: oficjalna storna projektu

Jeśli jesteś fanem NFT sieci Solana to Phantom zadba o to byś nigdy nie zapomniał o swoich nabytkach przedstawiając je w świetny i rzadko spotykany w portfelach sposób.

Dodatkowo posiadając SOL w portfelu możemy zarabiać poprzez staking. Portfel pozwala w prosty sposób oddelegować nasze tokeny do wybranych przez nas walidatorów.

Wspierane kryptowaluty
Popularne