. . .
Kurs Ontology

Kurs Ontology

ONT
1,22 -4,56%
Dane dostarcza CoinGecko
Kapitalizacja
1 064 510 773
Wolumen
102 232 399
Ilość w obiegu
875 249 524
Całkowita ilość
Dzienny zakres ceny
* Zmiana wartości / Zmiana wartości w zł

Ontology to wydajny blockchain specjalizujący się w cyfrowej tożsamości i danych. Unikalna infrastruktura Ontology obsługuje współpracę międzyłańcuchową i skalowalność drugiej warstwy (Layer 2), oferując firmom elastyczność w projektowaniu łańcucha bloków. Ontology wykorzystuje zdecentralizowane protokoły tożsamości i udostępniania danych w celu zwiększenia szybkości, bezpieczeństwa i zaufania. Funkcje Ontology obejmują ONT ID, mobilną aplikację do cyfrowej identyfikacji oraz DDXF, zdecentralizowaną wymianę danych.

Ontology przyjęło "dwutokenowy" model. ONT można stakować poprzez głosowanie na jednego z walidatorów. W nagrodę otrzymuje się ONG, które służy do pokrywania opłat w sieci. ONT jest tokenem niepodzielnym, natomiast ONG dzieli się do 9 miejsc po przecinku.

Co ciekawe, ONT zostało stworzone na platfromie NEO jako token NEP-5, by w 2018 roku przenieść się na swój własny blockchain.

Ontology zostało stworzone przez Li Jun, który jest pochodzącym z Chin developerem z ogromnym doświadczeniem w branżach fintech oraz IT. Li Jun zrezygnował z ICO (Initial Coin Offering), co dzieje się raczej rzadziej niż częściej. Twórca postawił na otwartą dystrybucję tokenu ONT pośród społeczności Ontology oraz airdropy. 

Giełdy
Portfele mobilne
Portfele sprzętowe
Portfele wieloplatformowe
Aplikacje Finansowe
Staking
Analiza
Popularne