. . .

OKEx to jedna z wiodących na świecie giełd kryptowalut. Rozbudowane funkcje platformy OKEx wspierają początkujących i zaawansowanych handlowców. Sama giełda jest w pełni konfigurowalna, co umożliwia jej użytkownikom nowe spektrum możliwości dostosowywania jej do własnych potrzeb.

Giełda OKEx jest stale rozbudowywana, a jej usługi wciąż się rozwijają. Obecnie więcej niż 20 milionów aktywnych użytkowników z ponad 200 krajów korzysta z platformy OKEx. Giełda umożliwia wymianę kryptowalut w ponad 400 parach. Bardzo dobrze rozwinięta jest obsługa klienta, dostępna 24/7 przy pomocy czatu online. Warto dodać, że platforma umożliwia także wymianę pieniędzy fiducjarnych, czyli walut fiat.

Najlepsze cechy platformy OKEx:

  • Giełda kryptowalut. Kupowanie, sprzedawanie i wymiana krypto jest bardzo łatwa i wygodna za sprawą intuicyjnej aplikacji webowej i mobilnej OKEx.

  • Pożyczki w OKEx. Bezpieczna metoda pożyczania BTC i USDT.

  • OKEx Bridge. Nowa usługa, działająca niczym bramka pomiędzy łańcuchami bloków. Funkcja ta umożliwia zamianę np. BTC na wersję działającą na Ethereum w stosunku 1:1.

  • OKEx Earn. Usługa umożliwiająca zarabianie na kryptowalutach.

Wszystkie informacje na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady inwestycyjnej. 

Wspierane kryptowaluty
Popularne