. . .

(Nie)Pełny Opis Projektu Polkadot

Rafał avatar
Rafał   2023-01-03 08:18

Polkadot jest projektem, który ma zarówno ogromny potencjał jak i ryzyko ze względu na nigdzie indziej niestosowane podejście do budowy ekosystemu. Cały czas znajduje się w fazie rozwoju, choć od ponad roku działają już najważniejsze elementy - Parachainy.

Polkadot

O Polkadot pojawiło się już kilka tekstów na Blokpres, natomiast tak duży jeszcze nie powstał. Zapraszam do pobierania dokumentu PDF o Polkadot, w którym staram się przedstawić ten projekt pod niemal każdym kątem.

Dowiesz się z niego czym jest Polkadot, co oferuje, jak wyglądają konta, czym jest depozyt egzystencjalny, Parachain, kolator, walidator i wiele więcej.

Oczywiście zaznaczam, że nie jest to tekst, który ma "namawiać" do czegokolwiek, ba, w ogólne nie powinieneś traktować tego jako źródła pewnej wiedzy o Polkadot. Oczywiście starałem się jak mogłem, aby każda informacja była poparta u źródła, co nie zmienia faktu, że błędy mogą się zdarzyć. Potraktuj cały ten dokument jako wpis osoby, która interesuje się Polkadot i poświęciła trochę więcej czasu niż zwykle, aby jeszcze głębiej zbadać i opisać pewne rzeczy.

Absolutnie nie jest to porada inwestycyjna, co z resztą sugeruje sam tekst, w którym ani razu nie pada słowo "cena"... 

Jeśli interesuje Cię co tak właściwie oferuje Polkadot i jak to robi, zapraszam do tego dokumentu:

Czym jest i jak działa Polkadot

Popularne