. . .

Nexo rusza z kolejny programem wykupu

Rafał avatar
Rafał   2022-08-31 15:14

NEXO Buyback 3.0 wystartował. Jedna z największych i jak się okazało najstabilniejszych finansowo platform pożyczkowych na rynku przekazała kolejne 50 mln dolarów na odkupienie tokenów NEXO z rynku.

NEXO

Program 3.0, jak łatwo się domyślić, jest trzecią odsłoną tej inicjatywy. Nexo, scentralizowana platforma najbardziej znana ze swoich pożyczek pod zastaw kryptowalut, zdecydowała się na kontynuację zakończonego w maju programu odkupowania tokenów NEXO z rynku. Poprzednio przeznaczono na ten cel 100 mln USD, tym razem połowę tej kwoty.

Przeznaczenie dodatkowych 50 milionów dolarów na nasz plan wykupu jest wynikiem naszej solidnej pozycji płynnościowej oraz zdolności i gotowości Nexo do pobudzania własnych produktów, tokenów i społeczności, wraz z zewnętrznymi inicjatywami zastrzyku płynności w branży - skomentował Antoni Trenchev, współzałożyciel Nexo.

Nowy program wykupu rozpocznie się natychmiast i ma zostać zakończony w ciągu sześciu miesięcy, w zależności od warunków rynkowych. Wszystkie tokeny zostaną umieszczone w utworzonej przez Nexo rezerwie ochrony inwestorów (IPR) na adresie ERC-20: 0x1C433CBF4777e1f0dCe0374d79aaa8ecDC76B497.

Podsumowanie zakupów będzie udostępniane za pośrednictwem strony internetowej Nexo i innych oficjalnych kanałów.

Każda zakupiona transza tokenów podlega 12-miesięcznemu okresowi vestingu. Po wygaśnięciu blokady odkupione tokeny mogą być przeznaczone na codzienne wypłaty odsetek w tokenach NEXO i inwestycje strategiczne.

Nexo pozostaje jednym z liderów w swojej branży. Mimo ostrej bessy, platofrma nie doświadczyła żadnych problemów oraz prowadzi audyt w czasie rzeczywistym, który raportuje inwestorów o środkach jakie są na platformie. 

Więcej informacji o Nexo i tokenie platformy o tej samej nazwie znajdziesz oczywiście na Blokpres:

NEXO

Popularne