. . .
NBA Top Shot

NBA Top Shot

Gra kolekcjonerska

NBA Top Shot to oficjalnie licencjonowana przez NBA platforma kolekcjonerska opracowana przez Dapper Labs, firmę stojącą za popularnym CryptoCitties, a także łańcuchem bloków Flow.

Na platformie NBA Top Shot, działającej na blockchainie Flow, można kupować, sprzedawać, wystawiać na pokaz "Momenty", które do nas należą, a także brać udział w minigrach. Momenty to krótkie klipy wideo w formie NFT, wybitego na blockchainie Flow.

Każdy klip reprezentuje inne wydarzenie z meczu NBA. Każdy Moment jest unikalny i wydany tylko w określonej liczbie, więc zbudowanie najlepszej kolekcji wymaga niemałego zaangażowania. Każdy moment ma określoną rzadkość,  np. Legendarne Momenty są wydawane w liczbie zaledwie 50 sztuk, a istnieją jeszcze rzadsze.

Jednak Moment to nie tylko klip wideo, ale także statystyki danego zawodnika, meczu i opis zagrania. Każdy posiada również numer seryjny.

NBA Top Shot

Top Shots można nabyć w paczkach o różnych parametrach i cenach oraz na otwartym rynku, gdzie każdy wystawia na sprzedaż konkretne Momenty.

NBA Top Shots jest grą przeznaczoną nie tylko dla fanów koszykówki. Momenty można kolekcjonować dla zabawy, lub zysku. Wiele z nich jest sprzedawanych za bardzo duże kwoty na otwartym rynku. Najrzadsze są sprzedawane za setki tysięcy dolarów.

Wspierane kryptowaluty
Popularne